BOTOKS

Botoks uygulamalarında uzman çözümler…
Hiç kırışıklık olmayan güzel bir cilt mi istiyorsunuz?
O halde; tanışalım, botoks uygulamaları hakkında merak ettiklerinizi yanıtlayalım ve size özel uygulamaları konuşalım.
Deneyimlerimizden faydalanmak için bizimle hemen iletişime geçin.

Botoks nedir?

Botoks, Clostridum Botulinum adı ile anılan bir bakteri türünden üretilen saf ve doğal bir proteindir. Orta ve derin kırışıklara ince kanüller yardımıyla düşük dozlarda uygulanır.

Botoks-botox adını, günümüzde estetik ve kozmetik amaçlı uygulamalar içinde en gözde olanı olarak bilsek de, aslında botoks (bt-x) uzun yıllardır medikal tıpta değişik hastalıkların tedavisinde de kullanılmaktadır.

Estetik cerrahi ve kozmetik alanda; mimik kaslarının hareketleri ile ortaya çıkan yüzdeki mimik kırışıklıkları gidermek, yaşlanmaya bağlı olan çizgileri azaltmak, aşırı terleyen bölgelerdeki terlemeyi önlemek ya da migren tedavisi için kullanılır.

Kırışıklıkların olmadığı güzel bir cilt; her kadının ve erkeğin isteğidir.Yüzde gençlik yıllarındaki gibi taze ve sıkı bir cilt; güzelliği tamamlayan önemli bir estetik görüntüdür. Vazgeçilmez olan ise botoks sonrası hissedilen mutluluk ve özgüvendir.

Alın bölgesinde derin kırışıklıklar, yaşla birlikte düşmüş olan kaşlar, göz çevresinde artmış olan kaz ayağı çizgileri, alın ortasında kaş çatma alışkanlığı sonrasında oluşan mimik çukuru ve burun üzeri ile dudak üstünde yakın zamana kadar olmayan ve üzen çizgiler, kırışıklıklar.. Hepsi mutsuzluk nedeni olabilir.

Aslında bu durumlardan bir Botoks uygulaması ile kolayca kurtulmak mümkündür.

Sizi arayalım